Oferta biznesowa

DOŁĄCZ DO NAS

Wprowadź treningi z opaskami kinetycznymi Booty Killer do swojego studia Fitness, zwiększ popularność swojego klubu i pozyskaj nowych klientów!

Trening z opaskami kinetycznymi to najnowszy trend na rynku Amerykańskim, stosowany przez najlepszych sportowców. Zagwarantuj spektakularne rezultaty swoim klientom wspólnie z Booty Killer!

SZYBKO PODNOSI I UJĘDRNIA POŚLADKI

Treningi BOOTY killer powstały z myślą o kobietach chcących wysmuklić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, spalić tkankę tłuszczową, jednocześnie zachowując kobiece kształty.

SPALA TŁUSZCZ i POPRAWIA KONDYCJĘ

BOOTY killer to świetna propozycja treningu wytrzymałościowego dla aktywnych kobiet, które chcą żyć zdrowo poprzez zachowanie kondycji, kształtowanie sylwetki, utratę wagi lub spalanie tłuszczu.

STYMULUJE UKŁAD LIMFATYCZNY

Regularne treningi z opaskami kinetycznymi wspierają układ limfatyczny, który usuwa z organizmu toksyny, bakterie oraz metabolizmy komórkowe.

PRZYGOTOWUJĄ DO WZMOŻONEGO WYSIŁKU FIZYCZNEGO

Treningi z BOOTY killer to doskonałe uzupełnienie innych programów treningowych fitness, siłowych, wyczynowych lub odchudzających.

Licencja

Dlaczego warto skorzystać z licencji?

  • Skorzystasz z loga i nazwy Booty Killer
  • Otrzymasz RABAT na szkolenia instruktorskie!
  • Otrzymasz wsparcie promocyjne dla twojego klubu w kampaniach reklamowych
  • Otrzymasz ATRAKCYJNE RABATY na zakup naszych opasek kinetycznych!
  • Otrzymasz dostęp do aktualizowanych programów treningowych
  • Zapewnimy Ci ciągły rozwój

Dołącz już dziś

Wolisz porozmawiać? Zadzwoń +48 606 260 789

[contact-form-7 id=”38423″]

Współpracę z Booty Killer rozpoczęliśmy w 2019 roku i była to świetna decyzja. Sam sprzęt jest świetnie wykonany z dobrej jakości materiałów, wytrzymały i sprawdza się idealnie, a ćwiczenia wykonywane przy jego użyciu są efektywne i przy tym dość różnorodne by się nie nudzić. Kobiety kochają Booty Killera.

Agnieszka Lenart

Największym zainteresowaniem w naszym klubie cieszą się grupowe zajęcia fitness dla kobiet, i choć branża wciąż prze w zawrotnym tempie to z czasem zaczyna brakować urozmaicenia. Wtedy pojawił się on, cały na biało, wprowadzając powiew świeżości do naszego codziennego grafiku zajęć. Co tu kryć – Booty Killer okazał się być strzałem w dziesiątkę.

Andrzej Marczewski

Przyśpieszone spalanie, znaczne wzmocnienie mięśni i idealne, kobiece kształty. Właśnie takie efekty można osiągnąć z Booty Killerem. Niezastąpiony sprzęt, dobry program treningowy i ogromne pokłady energii, które wyzwala. Trzy razy TAK.

Magdalena Krawczyk